ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz


ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz - Warszawa kuchnie na wymiar


Osoby, które planują remont kuchni, z pewnością zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważną rolę odgrywa to pomieszczenie. To w nim domownicy spotykają się, aby wspólnie zjeść śniadanie, obiad oraz kolacje. Służy ono do przygotowywania posiłków. Wnętrze kuchni powinno być zatem tak zaprojektowane, aby użytkowanie jej było maksymalnie wygodne.

Pomieszczenie to można wypełnić meblami zakupionymi w sklepie. Warto jednak przemyśleć opcję, jaką jest zlecenie wykonania ich na wymiar. Dzięki temu jeszcze zanim meble pojawią się we wnętrzu, sposób ustawienia ich będzie już znany. ŻAR-KAR to warszawska firma oferująca kuchnie na wymiar. Wykona ona szafki, których wymiary będą ściśle określone. Warto dodać, iż można jej zlecić także przeprowadzenie remontu całkowitego lub częściowego, jak również zabudowę balkonu.

Utworzono: 2019-06-03

Wystaw komentarzsilverwolf733 dodał komentarz 2020-07-28 13:21:32 Ocena 3

To profesjonaliści w dziedzinie mebli na wymiar... Mam u siebie kuchnię ich autorstwa, która jest bardzo funkcjonalna oraz estetyczna. Cieszę się, że to właśnie z nimi nawiązałam współpracę.Informacje:

Nazwa: ŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz
Adres: Siedzibna 39
Kod pocztowy: 00-001
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 22 811 11 27
WWW: https://www.zar-kar.com.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2024 | astronomia2009.pl