Gastro Masters Michał Pośnik


Kruszarka do lodu


Na weselach oraz proszonych bankietach coraz częściej jako element wystroju wnętrza jest instalowany dodatkowy bar serwujący egzotyczne rodzaje drinków. Niestety, popularne Sex on the Beach, czy Mojito albo pyszna kawa mrożona nie mogą obejść się bez lodu. Stąd też idealnym wyposażeniem takiego mobilnego baru jest kruszarka do lodu.

Urządzenie to można nabyć na stronie sklepu internetowego goga-gastro.pl. Mnogość modeli dostępna na podanej stronie pozwoli klientowi dobrać urządzenie idealnie wkomponowujące się w jego upodobania oraz zapotrzebowanie. W ofercie znajdują się urządzenia napędzane elektrycznie lub ręcznie. Wykorzystane do ich produkcji materiały są najwyższej jakości, zapewniają optymalne użytkowanie kruszarki przez długi czas. 

Kruszarki to kompaktowe rozwiązanie idealne do małych barów przenośnych. Zajmują niewiele miejsca, co pomaga przy ich transporcie oraz usytuowaniu na blacie roboczym. Dodatkowo łatwo jest je utrzymać w czystości. Dzięki zastosowaniu stali hartowanej jako materiału, z których wykonano ostrza, nie przenoszą one zapachu i smaku.

Utworzono: 2020-05-28

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: Gastro Masters Michał Pośnik
Adres: Szarotki 12
Kod pocztowy: 05-270
Miejscowość: Marki
Telefon: 800 800 490
WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2024 | astronomia2009.pl