BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna


Firma sprzątająca Zabrze | BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna


Zatrudnianie pracowników odpowiedzialnych w firmie za utrzymywanie porządku czy doraźne czynności sprzątające w wielu przypadkach nie jest zbyt opłacalne. A z drugiej strony, bardziej niż kiedykolwiek, należy dbać o wizerunek przedsiębiorstw oraz instytucji. Podstawą dobrego wrażenia w oczach klientów jest chociażby czystość i estetyka w miejscu załatwiania interesów, sprzedaży produktów czy świadczenia usług.

BDW Usługi Sprzątająca to firma sprzątająca w Zabrzu, Katowicach i innych miastach tworzących gęsto zabudowaną, śląską aglomerację. Można na niej polegać, o czym przekonało się dotychczas wiele lokalnych firm oraz instytucji. Zespół fachowców tworzą doświadczeni pracownicy, którzy dysponują nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Usługi w korzystnej cenie zawsze są spersonalizowane pod kątem konkretnych potrzeb klienta.

W ich zakres wchodzi między innymi: regularne sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, mycie okien i elewacji bez konieczności stosowania sprzętu alpinistycznego, pielęgnacja terenów zielonych i wszystko, czego potrzeba do idealnego porządku w firmie lub instytucji.

Utworzono: 2019-07-04

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna
Adres: Fitznerów 1
Kod pocztowy: 41-100
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Telefon: 535 609 133
WWW: http://bdw.net.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | astronomia2009.pl