ramii


Http://www.ramii.pl/pl/farby/altax-owadobojczy,2761.html


Ochrona drewna wiąże się nie tylko z chronieniem go przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi jak śnieg, mróz, nadmierna wilgoć czy palące słońce. Drewniane elementy zewnętrznego wykończenia domu często bowiem stają się siedliskami dla owadów, które sukcesywnie przyczyniają się do degradacji materiału. Murszenie i próchnienie drewna ostatecznie oznacza jego zniszczenie. Dlatego też należy podjąć stosowne środki zaradcze.

Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie farby owadobójczej. Jednym z takich produktów jest ALTAX Owadobójczy, wnikający głęboko w drewno i eliminujący wszelkie szkodniki, które się w nim zalęgły. Jego właściwości można sprawdzić na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/altax-owadobojczy,2761.html, gdzie też oferowany jest w wyjątkowo przystępnej cenie. Sklep Ramii.pl proponuje tę farbę w opakowaniach o trzech różnych pojemnościach:

  • 0,45 litra,
  • 5 litrów,
  • 15 litrów.

Podejmując tego typu działania, można skutecznie pozbyć się owadów, które żerują na drewnie, niszcząc w ten sposób taras, poręcze czy inne elementy.

Utworzono: 2019-04-28

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: ramii
Adres: Zielona 87 b
Kod pocztowy: 32-082
Miejscowość: Bolechowice
Telefon: 533 323 561
WWW: https://www.ramii.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | astronomia2009.pl