Deco Skład Karolina Ratajczak


Lustra w złotej ramie


Lustro to niezbędne, użyteczne wyposażenie każdego mieszkania. Ten element pełni jednak również inną funkcję, a mianowicie – dekoracyjną. Duża ilość luster w pomieszczeniu pozwala optycznie zwiększyć jego metraż. Żeby cieszyć się estetyką, wystarczy tylko dopasować ramę.

Rama lustra decyduje o jego charakterze. Ta szklana tafla może stanowić element aranżacji minimalistycznej lub doskonale sprawdzać się we wnętrzu urządzonym w stylu glamour, eklektycznym czy boho. W tych ostatnich aranżacjach świetnie sprawdzają się lustra w złotej ramie. Pozwalają zadać szyku i dodają elegancji do wystroju wnętrza. Można uznać je za dekoracje, które nie wychodzą z mody. Ciekawe modele luster znajdują się na stronie decosklad.pl. Wybór lustra poleca się przede wszystkim tym, którzy aranżują niewielkie pomieszczenie.

Utworzono: 2018-12-10

Wystaw komentarzethoofo dodał komentarz 2019-03-25 14:39:28 Ocena 5

Bardzo podoba mi się oferta tego sklepu z dekoracjami i muszę przyznać, że stawiają tu na jakość sprzedawanych produktów. W zależności od stylu, w jakim chcemy urządzić wnętrze, odnajdziemy tu akcesoria, które będą dla niego odpowiednie.Informacje:

Nazwa: Deco Skład Karolina Ratajczak
Adres: Firlika 18a
Kod pocztowy: 60-692
Miejscowość: Poznań
Telefon: 514 626 629
WWW: https://decosklad.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Inne Firmy

© Copyright 2019 | astronomia2009.pl